ОСТАВКА НА ПРОГНИЛОТО РЪКОВОДСТВО И СОБСТВЕНИК!
#121 Removed user 20.01.2015 02:40
Daredevils
329 Posts

Вие ако си мислехте че споменатите отбори ще ги заключат значи изобщо не сте в час в играта !!!! Лъжете ,крадете , източвайте мулти отборите си после :извинявай батка повече аз така нема да крада и всичко си е както преди !!!!

#122 Corinthians 20.01.2015 10:55
Corinthians
1631 Posts
Since 28.05.2007

Незнам защо не погледнете върху проблема от всички страни, а гледате само от изгодната за вас гледна точка и ако решението е различно то омразата във вас се събужда. На всеки поне малко разбран човек съм дал шанс ако има такъв, който не е получил шанс от мен за направено нарушение то прболема е само и единствено в неговия подход и липсата на каквито и да било индикации за промяна. Много злоба има във вас да знаете това не е добре. Да виновен е, да нарушил е правилата, получил е наказание и си е платил защо не му се даде шанс който и да е той и чак след като видим дали има промяна тогава да съдим действията му .... злобен народ слаба държава ... разочарован съм за пореден път от плоското мислене на българина...

Повече не мисля, че има смисъл да вземам отношение по темата, а нямам и желание пишете и правете каквото сметнете за добре.

#123 Чаворселона 20.01.2015 12:48
Чаворселона
1449 Posts
Since 07.04.2010

Аз ще ви отговоря на този пост г-н Администратор, защото се чувствам лично обиден от думите Ви.
Държа да отбележа, че аз злоба не изпитвам към никого както тук, така и в живота.
Аз за мултита и кви ли не още мошеници не съм следял, тъй като играя тук за удоволствие и играта ми го доставя. В много случай когато сте имали право съм заставал на Ваша страна, но когато сте в грешка, няма да ви спестя критиката. Още повече, виждам, че има наказани и то солидно без да им се дава още един шанс (или поне те казват така), а това е двоен стандарт- а това е надопустима. Дори и това не може да породи злоба у мен, но Ви навлича отрицателни оценки.
Моя коментар беше породен от непрестанните шансове. Ако до сега не сте го разбрали от играта и живота е време да Ви се каже, че давайки шансове за "поправка" на един, давате картбланш за извършване на измами от редица други. И това е така щото знаят, че ще им се даде шанс за направени мили очички. Вкарвате се в непрестанен кръговрат.
И това не е злоба към Вас, а най-обикновен приятелски съвет. Вие го приемайте както решите.
Това ще ви го пратя и на ЛС, за да не остане непрочетено!

#124 Removed user 20.01.2015 13:14
Daredevils
329 Posts

<blockquote><h3>Corinthians написа:</h3>Незнам защо не погледнете върху проблема от всички страни, а гледате само от
изгодната за вас гледна точка и ако решението е различно то омразата във вас се
събужда. На всеки поне малко разбран човек съм дал шанс ако има такъв, който не
е получил шанс от мен за направено нарушение то прболема е само и единствено в
неговия подход и липсата на каквито и да било индикации за промяна. Много злоба
има във вас да знаете това не е добре. Да виновен е, да нарушил е правилата,
получил е наказание и си е платил защо не му се даде шанс който и да е той и чак
след като видим дали има промяна тогава да съдим действията му .... злобен народ
слаба държава ... разочарован съм за пореден път от плоското мислене на
българина...

Повече не мисля, че има смисъл да вземам отношение по темата, а нямам и желание
пишете и правете каквото сметнете за добре.</blockquote>


На Лил даде ли му шанс ???? Или той не е в тази графа на приятелчета ???? И след като го обвини и заплаши копирам тоните думи : LOSC LILLE ако до 24 часа не изложиш факти с обвиненията, които си хвърлил върху
мен като личност и върху играта, които са адекватни, ще трябва да получиш
наказание.

Не може който му скимне да пише всякакви небивалици още повече да казва на
потребителите да не се вкарват във филми, а той да има цял сценарий.
Очакваме доказателства за обвиненията, които си отправил... имаш 24ч.
Е сега няма ли да има извинения !!! ИЗИВИНИ СЕ БЪДИ ВЕДНЪЖ МЪЖ БЕ !!! Върни отбора на лил покази че както можеш да простиш за пореден път на шумен и неговите мулти отбори можеш да го направиш и за Лил !!!!

#125 КORECOM 2017 20.01.2015 16:10
КORECOM 2017
1548 Posts
Since 16.06.2009

На вниманието на обидения ни Админ!

Доколкото разбирам проблема с Унищожаването на отбора на ОСК ЛИЛ е, че той не се е извинил и приплакал горчиво след като му беше заключен отбора. Грозно беше поведението му, но и провокация за това не липсваше. Още повече, че той е дългогодишно потърпевш на мощно отрицание в групата - един път словесно, друг път на ръба на позволеното, трети път с изхвърлянето му тенденциозно от призовите места с нагласени мачове. И понеже очевидно не е убеден, че в нашата игра се взимат справедливи и последователни обосновани решения...

Има известна разлика обаче в разбирането за ДОСТОЙНОСТВО у едно леке и един истински мъж. Трудно е да очакваш от убеден в правото си зрял човек да се обяснява в скайп и да се моли.

Да отсъдиш вярно е голяма отговорност и е добре да го правиш с достатъчно ясно обмислена пълна информация по всеки случай.

За да ти вярваме просто постъпвай по един и същи начин всеки път. И навреме!
За да те подкрепяме срещу неоснователни критики - казвай от време на време ЗАЩО така си постъпил.

Понеже и технически не вярвам да е възможно да се възстанови отбора на ОСК ЛИЛ - имам предложение. Надявам се да нямаш нищо против да му предоставя моя. Малко по-добър е от нов. А човека очевидно има желание да си убива времето тук въпреки всичко. Още не съм му предложил дори, но ако има проблем, моля да отделиш една минута време и да ме спреш.

П.С.: Поздравления за колегата, който беше отделил време да проследи нередностите! Дано развитието на случая не откаже него и други ентусиасти за честна игра да се борят.

#126 Removed user 20.01.2015 16:39
Forty-niners
135 Posts

<blockquote><h3>Чаворселона написа:</h3>Аз ще ви отговоря на този пост г-н Администратор, защото се чувствам лично
обиден от думите Ви.
Държа да отбележа, че аз злоба не изпитвам към никого както тук, така и в
живота.
Аз за мултита и кви ли не още мошеници не съм следял, тъй като играя тук за
удоволствие и играта ми го доставя. В много случай когато сте имали право съм
заставал на Ваша страна, но когато сте в грешка, няма да ви спестя критиката.
Още повече, виждам, че има наказани и то солидно без да им се дава още един шанс
(или поне те казват така), а това е двоен стандарт- а това е надопустима. Дори и
това не може да породи злоба у мен, но Ви навлича отрицателни оценки.
Моя коментар беше породен от непрестанните шансове. Ако до сега не сте го
разбрали от играта и живота е време да Ви се каже, че давайки шансове за
"поправка" на един, давате картбланш за извършване на измами от редица други. И
това е така щото знаят, че ще им се даде шанс за направени мили очички. Вкарвате
се в непрестанен кръговрат.
И това не е злоба към Вас, а най-обикновен приятелски съвет. Вие го приемайте
както решите.
Това ще ви го пратя и на ЛС, за да не остане непрочетено!</blockquote>

Напълно съм съгласен с колегата.За да има ред и дисциплина,правилата и наказанията трябва да се спазват стриктно,без право на втори шанс.Бъди твърд и непоколебим.

#127 Removed user 20.01.2015 17:10
Falcons
1014 Posts

Няма нищо лошо в това да се даде втори шанс.Проблема обаче е в това че това няма да е единнствения случай.Ще излизат и други такива отбори.Затова след като му е даден втори шанс нека му се запазят трофеите ако имат такива и сградите.Иначе играчите да му се генерират нови както на новите отбори.
Иначе за предложението на Американсата мечта,за да не стават пак нещата като предния случай не е редно даването и взимането на други отбори.Лично мое мнение.

#128 Myrtle_Beach 20.01.2015 17:39
Myrtle_Beach
1328 Posts
Since 01.09.2007

Според мен трябва да се въведе ново правило - всяко мулти с 3+ отбора,ако се извини заслужава втори шанс.Слаба държава била заради нас така ли?Заради тези които от N на брой години си плащаме като попове. Ти с такива методи ли ще оправяш държавата - с различен аршин за всеки? Какво злоба да изпитвам към хора,които никога не съм виждал ти не си в час! Въпроса е принципен и ако не следваме правилата, еднакви за всички...стигаме до положението, в което се намира играта сега, с по 3 активни отбора в група:D :D :D

#129 debelite 21.01.2015 15:19
debelite
710 Posts
Since 25.12.2009

Погледнах от всички страни проблема и ми стана смешно. Играта заприлича на един анекдот:
-Мисля, че е време да уволним нашия шофьор- казва съпругата. – Днес за четвърти път бях на косъм от смъртта, докато ме возеше.
- Хайде да не избързваме толкова. Нека му дадем още един шанс...

#130 Removed user 21.01.2015 16:40
Us
463 Posts

<blockquote><h3>debelite написа:</h3>Погледнах от всички страни проблема и ми стана смешно. Играта заприлича на един
анекдот:
-Мисля, че е време да уволним нашия шофьор- казва съпругата. – Днес за четвърти
път бях на косъм от смъртта, докато ме возеше.
- Хайде да не избързваме толкова. Нека му дадем още един шанс...</blockquote>

(chuckle) Едно към едно със ситуацията тук.